Inne ubezpieczenia

Ubezpieczenie telefonu komórkowego – nowa opcja oferowana przez coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych, służąca ochronie cennych modeli telefonów. Polisa obejmuje zazwyczaj uszkodzenie, zniszczenie i kradzież urządzenia, dokładne warunku dostępne są u ubezpieczycieli.

Ubezpieczenie laptopa i komputera – polisy zabezpieczają interesy osób, które są narażone na kradzież lub zniszczenie mobilnych urządzeń typu laptop/notebook. Ochronie podlega zarówno sprzęt jak i dane, ale TU ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania, jeśli pliki nie były regularnie archiwizowane.

Ubezpieczenie psa – polisy ubezpieczeniowe dla naszych czworonożnych pupili. Dowiedz się jak uzyskać ubezpieczenie dla psa, chroniące go przed skutkami szkód jak i w razie nieszczęśliwego wypadku bądź choroby psa.

Ubezpieczenie zwierząt domowych i hodowlanych – ochrona zwierząt, które znajdują się pod naszą opieką, to powinność każdego właściciela. Ubezpieczenie zwierząt domowych i hodowlanych obejmuje zazwyczaj ryzyko zachorowania, udział w wypadku, roszczenia z tytułu dokonanych zniszczeń i padnięcie/konieczność uśpienia.