Polisa turystyczna w 5 minut od Aviva

Aviva zachęca do nabywania polis turystycznych w ramach wyjazdów indywidualnych – zamówienie ubezpieczenia zajmuje tylko 5 minut. Propozycja to odpowiedź na trend, zgodnie z którym coraz częściej rezygnujemy z wyjazdów zorganizowanych i sami planujemy sobie wakacje, dopełniając wszystkich formalności.

Samodzielne wyjazdy to przyjemność z wolności wyboru, ale i dodatkowy obowiązek – w takiej sytuacji musimy ubezpieczyć się na własną rękę. Dzięki Aviva i polisie pod nazwą „ W podróży” możemy to zrobić bez zbędnych formalności i w bardzo krótkim czasie, zapewniając sobie wysokim poziom ochrony.

Ubezpieczenie można nabyć na różny czas: od 2 do 29 dni, gdzie średnio klienci wybierają wariant 9-dniowy. Wypełnienie formularza zajmuje zaledwie kilka minut – to naprawdę niewiele w porównaniu z czasem potrzebny na rezerwację biletów, hoteli czy pakowanie się. Składka jest atrakcyjna – to tylko kilkadziesiąt złotych i można ją zapłacić kartą lub przelewem a dla dzieci obowiązuje 50% zniżki. Ubezpieczeniem można objąć nawet 10 osób dorosłych i 9 dzieci – to bardzo dobre rozwiązanie dla grupy osób wyjeżdżających z rodziną lub przyjaciółmi.

W pakiecie podstawowym polisa zapewnia leczenie w czasie wyjazdu zagranicznego, transport medyczny do kraju, assistance. Można również wybrać opcje dodatkowe np.: OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie bagażu, NNW i inne. Poszerzenie polisy o dodatkowe opcje nie zwiększa radykalnie jej ceny – koszt wzrasta symbolicznie.